X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
قسمت نیست نیکبخت در انقلاب نیمکت‌نشین باشد

روز گذشته در چارچوب هفته‌ی نوزدهم مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور چند بازی برگزار شد که در یکی از بازی‌های گروه الف تیم کاوه‌ی زنجان در ورزشگاه انقلاب زنجان در برابر تیم تراکتورسازی تبریز به تساوی ۱-۱ رسید.

کاوه‌ی زنجان ۱-۱ تراکتورسازی تبریز

بازیکنان کاوه: شهاب خورشیدی، اسفندیار محسنی، وحید سیدمحمدلو (از دقیقه 72 رحیم علیزاده)، مجید حیدری، پیمان تیموری، رضا عزیزی (از دقیقه 52 محمد خان احمدی)، سعید تقویپور، رسول بروش، محسن فرقانی (از دقیقه 82 رحمان اسفندیاری)، اصغر رحیمی و علی صادق

بازیکنان تراکتورسازی: میرجعفر مهره کش، محسن حنیفی، متین بیگدلی (از دقیقه 55 رسانتوس دیه‌گو فلیکس)، علی عبدی، یوریس رای بودیچ، احمد سعیدی (از دقیقه 75 مسعود ابراهیم زاده)، حبیب حاتمی، اصغر رامشگر، موسی عباسیان (از دقیقه 85 محمدشجاع صوفیانی)، محسن سلطانی و جعفر فولادی

در ابتدا بازیکنان تراکتورسازی به واسطه حمایت تماشاگرانی که از تبریز به ورزشگاه انقلاب زنجان آمده بودند، صاحب موقعیت گلزنی شدند و متین بیگدلی با ضربه‌ی سر دروازه کاوه‌ی زنجان را، در دقیقه‌ی 10 مسابقه فرو ریخت تا ورزشگاه را سکوت فرابگیرد. کاوه علیرغم دریافت این گل، سر در گم بازی می‌کرد تا اینکه رسول بروش در دقیقه 30، نتوانست موقعیت تک به تک را به گل تبدیل کند.

کاوه نیمه دوم را با اندیشه‌های هجومی علی نیکبخت آغاز کرد، اما دیری نپائید که این مربی، در دقیقه 59 از زمین مسابقه اخراج شد تا باز هم از روی سکوها به هدایت تیم‌اش بپردازد.

کاوه‌ی زنجان که توسط تماشاگرانش حمایت می‌شد، در دقیقه‌ی 64 توسط اصغر رحیمی - بهترین گلزن کاوه - به گل رسید، اما این گل به خاطر، خطا بر روی دروازه‌بان تیم میهمان، مردود اعلام شد تا تماشاگران زنجانی ادامه مسابقه را با اضطراب و دلهره‌ی بیشتری دنبال کنند.

تراکتورسازی تبریز که فاصله‌ی چندانی با کسب هر 3 امتیاز این مسابقه نداشت در ادامه، نبض بازی را در دست گرفت و تا اینکه داور مسابقه یک ضربه آزاد به سود کاوه‌ی زنجان اعلام کرد و همین امر باعث شد تا مجید حیدری با ضربه‌ی محکمی که از فاصله‌ی 40 متری روانه‌ی دروازه‌ی حریف کرد، گل مساوی این دیدار را، به زیباترین شکل رقم بزند.

این بازیکن در ادامه‌ی مسابقه یک بار دیگر شانس خود را برای گشودن دروازه‌ی تراکتورسازی تبریز امتحان کرد، اما این بار توپ با فاصله‌ی کم از کنار تیرک عمودی به بیرون رفت. دو تیم در ادامه، بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند و به تقسیم امتیازات بسنده کردند.

در این دیدار که خشنونت حرف اول آن را می‌زد، علی صادق، سعید تقوی‌پور، پیمان تیموری و اسفندیار محسنی از کاوه و متین بیگدلی، علی عبدی و یوریس راس بودیچ از تراکتورسازی، با کارت زرد داور مسابقه جریمه شدند.

و اما این بازی اتفاقات ناخوشایند دیگری هم داشت:
هنگامی که گل تساوی کاوه زنجان توسط مجید حیدری به ثمر رسید، این بازیکن با حرکتی که جلوی تماشاگران حریف از خود نشان داد، باعث روشن شدن اولین جرقه‌های درگیری در این مسابقه شد.
پس از پایان مسابقه، مجید حیدری از داور این دیدار، کارت قرمز دریافت کرد و همین امر سرآغازی بر درگیری ‌های ورزشگاه انقلاب زنجان بود.
علاوه بر درگیری بازیکنان دو تیم در رختکن، تماشاگران تیم میهمان نیز در اعتراض به شعارهای هواداران کاوه‌ی زنجان، اقدام به کندن صندلی‌های ورزشگاه کردند و چیزی نگذشت که زمین ورزشگاه انقلاب پر از صندلی‌‌های شکسته شده گردید. 
در مسابقه‌ای که پایان خوشی نداشت، ماموران نیروی انتظامی، با خیالی آسوده ، نظاره‌گر وقایع این دیدار بودند، بدون آنکه از خسارت زدن تماشاگران به ورزشگاه انقلاب، جلوگیری کنند.

در سایر بازی‌ها:

گروه الف

داماش ایرانیان ۰-۰ سرخپوشان دلوار افزار
استیل‌آذین ۴-۱ شاهین اهواز
کاوه‌ی زنجان ۱-۱ تراکتورسازی تبریز
گل گهر سیرجان ۲-۱ شموشک نوشهر

گروه ب

کوثر تهران ۳-۱ مس رفسنجان
تربیت یزد ۳-۲ آلومینیوم سازی اراک
اتکا تهران ۱-۳ پارس جنوبی
نساجی مازندران ۴-۱ هما تهران
سپاهان نوین ۱-۰فولاد خوزستان
شهرداری تبریز ۰-۰ ماشین‌سازی تبریز