پاسخ چند نظر
  1. حمید جان.من برای پیدا کردن ترکیب کامل تیم شهرداری در این فصل چند بار به هیئت فوتبال استان رفتم؛ هر دفعه گفتن که باید صبر کنم تا نیم ساعت دیگه آقای عمولر میاد، از ایشون بپرسم، ولی هیچ وقت نیومد. سعی می‌کنم هر چه سریع‌تر ایشونو پیدا کنم و اساسمی بازیکنای این فصل رو بنویسم. راستی چند تا عکسم از هیئت فوتبال گرفتم که به زودی روی وبلاگ می‌ذارم.
  2. سؤال خوبی بود؛ خیلی فکر کردم که چی کار کنم. اگه اسم وبلاگو عوض کنم، آرشیو این وبلاگ می‌مونه و در ضمن تا وبلاگ جدید هم شناخته بشه یه فصل طول می‌کشه. خوشحال میشم نظرتون رو درباره‌ی تغییر نام وبلاگ بدونم 
  3. ببخشید. سرم شلوغ بود من به نقل از شما و شما به نقل از آزاد تبریز این خبرو می‌ذارن: 

پاس همدان در دیدار تدارکاتى مغلوب حریف لیگ یکى شد. پاس همدان عصر دوشنبه در ورزشگاه قدس همدان میزبان شهردارى زنجان بود که این دیدار در پایان ۳-۲ به نفع میهمان به پایان رسید. وینکو بگوویچ در این دیدار از بازیکنان ذخیره و بازیکنان تستى استفاده کرده بود. یک هافبک آلمانى که سابقه بازى در انرگى کوتبوس را داشته به همراه دو مهاجم کامرونى در این دیدار براى پاس به میدان رفتند. براى زنجانى ها على جعفرى هر سه گل را به ثمر رساند و براى میزبان مهاجم کامرونى و هافبک آلمانى گلزنى کردند.
به رغم گلزنى دو بازیکن تستى وینکو بگوویچ در پایان هر سه را دیپورت کرد. وینکو عقیده دارد هافبک آلمانى بازیکن آماده و با کیفیتى است اما او به دنبال مهاجم است و جذب یک هافبک خارجى تنها صرف هزینه غیر ضرورى است. وینکو از عملکرد مهاجمان کامرونى اصلا رضایت نداشت. با این وضعیت پاس همدان هنوز هم نتوانسته مهاجم خارجى جذب کند.