X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
بازی اول: سپاهان نوین اصفهان - شهرداری زنجان

بازی اول شهرداری زنجان در لیگ دسته 1 فصل 88-1387 با تساوی به پایان رسید: 

سپاهان نوین اصفهان 1-1 شهرداری زنجان 

گل‌ها مصطفی عساکره (53) برای سپاهان نوین و علی جعفری (۵) برای شهرداری 

بهمن عمولر سرمربی تیم شهرداری زنجان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و تیم ما در نیمه‌ی اول سوار بر بازی بود و توانستیم یک بر هیچ، از میزبان خود جلو بیفتیم؛ اما در نیمه‌ی دوم تیم سپاهان نوین بر ما فشار وارد کرد و بازی را به تساوی کشاند، هر چند بچه‌های ما در این نیمه یک موقعیت صددرصد را از دست دادند. 

وی با تمجید و اظهار رضایت از بازی بازیکنان خود، تیم سپاهان نوین را تیمی قدرتمند ارزیابی نمود و ادامه داد: سپاهان نوین، تیم بسیار قدرتمندی است و مطمئن باشید یقه‌ی تمام تیم‌ها را خواهد گرفت و در این میان، آن‌ها 3 ماه است که زیر نظر سرمربی برزیلی خود، کار می‌کنند و هماهنگی مناسبی با هم دارند اما به هر ترتیب تیم ما خوب بازی کرد و مطمئن باشید بهتر از این هم خواهد شد. 

عمولر به بازی آینده‌ی این تیم در مقابل کوثر لرستان اشاره و افزود: تیم کوثر در هفته‌ی اول رقابت‌ها، پتروشیمی تبریز را برده اما با اطلاعاتی که در این مدت به دست خواهیم آورد، سعی می‌کنیم 3 امتیاز را از بازی خانگی به دست آوریم. 

سرمربی تیم شهرداری زنجان قضاوت تیم داوری را در مقابل سپاهان نوین متوسط ارزیابی کرد و گفت: بچه‌های ما خیلی کارت گرفتند، هر چند احساس می‌شد که داور به سود میزبان، سوت می‌زد.