سومین شکست فصل، اولین شکست خانگی

در چارچوب هفته‌ی ششم رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور، عصر دیروز، تیم شهرداری زنجان در ورزشگاه کارگران این شهر مغلوب هم‌نام تبریزی خود شد. 

شاگردان محمدحسین ضایی با شروع بازی، توپ و زمین را در اختیار گرفتند و از همان ابتدای مسابقه نشان دادند که برای کسب هر 3 امتیاز این بازی پا به میدان رقابت گذاشته‌اند. 

در آن سوی میدان نیز شاگردان بهمن عمولر با وجود بهره‌گیری از امتیاز میزبانی، بی‌انگیزه‌ترین بازی خود را به نمایش گذاشتند. 

در نیمه‌ی اوّل بازی، تیم میهمان موفق شد در دقایق 20، 28 و 37 مسابقه به 3 گل ارزشمند توسط بابک حاتمی، بابک حاتمی تبریزی و حبیب گردانی دست یابد. با اتمام نیمه‌ی نخست این دیدار،‌ تماشاگران حاضر در ورزشگاه کارگران زنجان با سر دادن شعارهایی خواستار تغییر و تحول در کادر فنی شهرداری زنجان شدند، به گونه‌ای که این اعتراضات تا اواخر بازی نیز به طول انجامید. 

در پایان این مسابقه بود که علی جعفری با به ثمر رساندن یک گل از روی نقطه‌ی پنالتی، کمی از بار شکست سنگین تیمش کاست تا این دیدار با حساب 3 بر یک به سود نماینده‌ی تبریز به پایان برسد.  

ضمن این‌که دکتر سعدالله نصیری - نماینده‌ی مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی نیز در ورزشگاه کارگران حضور داشتند که بعد از پایان این دیدار، تماشاگران با تجمع به دور وی خواستار رسیدگی به مشکلات تیم شهرشان شدند. 

به گفته‌ی یکی از ورزشکاران با سابقه‌ی زنجان، این تیم در حال حاضر گرفتار حاشیه‌های عدیده مدیریتی شده است و همین حواشی باعث عدم نتیجه‌گیری تیم در هفته‌های بعدی نیز خواهد شد.