X
تبلیغات
زولا
باز هم استیل‌آذین، باز هم تساوی

در چارچوب هفته‌ی دهم لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور، جام آزادگان تیم شهرداری زنجان با نتیجه‌ی 1-1 مقابل استیل‌آذین تهران متوقف شد. 

در این باز که روز پنج‌شنبه 12/10/1387 در ورزشگاه کارگران زنجان برگزار شد، تیم شهرداری زنجان که در رده‌ی آخر جدول رده‌بندی قرار دارد، به مصاف تیم قدرتمند استیل‌آذین تهران رفت. 

در نیمه‌ی اول این دیدار دو تیم با ارائه‌ی یک بازی ضعیف به رختکن رفتند ولی در ابتدای نیمه‌ی دوم تیم میزبان بازی را به دست گرفت و چندین موقعیت گلزنی روی دروازه‌ی حریف ایجاد کرد اما باز هم بی‌دقتی مهاجمان این تیم مانع گلزنی آن‌ها شد. 

سرانجام محمد رجبعلی‌نیا موفق شد تا دروازه‌ی حریف نامدار شهرداری زنجان را باز کند. در ادامه تیم استیل‌آذین با سرمربیگری نادر دست‌نشان، حملات زیادی روی دروازه‌ی میزبان زنجانی خود انجام داد. 

حسین شهبازی در دقیقه‌ی 83 با دریافت کارت دوم از داور مسابقه از زمین بازی اخراج شد تا شهرداری 10 نفره شود. 

استیل‌آذین با استفاده از 10 نفره شدن حریف و از روی اشتباه دروازه‌بان شهرداری - سعید نجفی - گل تساوی را به ثمر رساند. 

در ادامه محمد رجبعلی‌نیا زننده‌ی تک‌گل شهرداری نیز با کارت قرمز داور مواجه شد و شهرداری 9 نفره به بازی ادامه داد. 

پرویز الله‌مرادی، سرپرست شهرداری هم از روی نیمکت تیم میزبان اخراج شد.

دریافت کارت قرمز دوم باعث شد که تماشاگران شروع به سردادن شعار علیه داور و ناظر بازی کنند. که قطعاً تیم شهرداری با جرایم سنگینی روبه‌رو خواهد شد. 

اعتراض تماشاگران به داور مسابقه به شکلی بود که تا 15 دقیقه بعد از پایان بازی تیم داوری در داخل زمین بود و تماشاگران اجازه‌ی خروج به آن‌ها را ندادند که سرانجام با دخالت نیروی انتظامی و تخلیه‌ی ورزشگاه، داوران از زمین خارج شدند.