X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
بازی دهم (مصاحبه‌ها)

نادر دست‌نشان سرمربی استیل آذین تهران

با این نوع فوتبال بازی کردن به جایی نمی رسیم. 
با وجود اینکه احترام زیادی به زنجانی‌ها و تیم شهرداری زنجان قائل هستم، اما باید اذعان کنم که ای کاش تیم میزبان تا پایان مسابقه به ارائه‌ی بازی جوانمردانه می‌پرداخت؛ چرا که معتقدم اگر شهرداری زنجان همان بازی را که قبل از به ثمر رسیدن گل در مقابل ما به نمایش گذاشت، ادامه می‌داد، به طور یقین می‌توانست با چندین گل از ما پیش بیافتد.
بازیکنان شهرداری زنجان بعد از گلی که در دقیقه‌ی 60 مسابقه به ثمر رساندند مدام به حالت تمارض، خود را به زمین انداختند تا از تک گل این بازی مراقبت کنند، اما ضعف دروازه‌بان تیم میزبان باعث شد تا بتوانیم به گل تساوی دست یابیم.
دست نشان ضمن ابراز نارضایتی از عملکرد بازیکنان استیل آذین خاطرنشان کرد: با این‌که از عملکرد بازیکنانم راضی نیستم، اما تیم شهرداری زنجان هم به غیر از 4 شوتی که روانه‌ی دروازه‌ی ما کرد و یکی از آنها نیز منجر به گل شد در سایر موارد نتوانست بازی جوانمردانه‌ای به نمایش بگذارد. 

سرمربی استیل آذین تهران با اشاره به نحوه‌ی قضاوت داور، اظهارداشت: گل های سالمی در این بازی به ثمر رسید، اما تماشاگران زنجانی که حدود 80 دقیقه به تشویق داور می‌پرداختند، بعد از گلی که ما در دقایق پایانی بازی وارد دروازه‌ی میزبان کردیم، بدترین توهین‌ها را به داور مسابقه انجام دادند که با دیدن این صحنه، واقعاَ از فوتبال بیزار شدم. 

 


بهمن عمولر سرمربی شهرداری زنجان 

ادامه‌ی حضور من در کادر فنی تیم شهرداری زنجان به عنوان مربی، به تصمیمی که سرمربی جدید تیم اتخاذ خواهد کرد، بستگی دارد. 

با این‌که در انتهای جدول قرار داریم اما با توجه به بضاعت تیم، از عملکرد بازیکنان راضی هستم؛ چرا که اکثر تیم‌های این فصل در کسب نتایج بی‌ثبات بودند، اما شهرداری زنجان به جز مسابقه‌ای که با نتیجه 3 بر یک به همنام تبریزی خود باخت در سایر دیدارها با اختلاف یک گل از کسب نتیجه بازماند، به همین خاطر من به آینده‌ی این تیم امیدوارم. 

ما با شرایط سختی در مقابل تیم نامدار استیل آذین تهران به میدان رفتیم؛ چرا که فقط 13 بازیکن را در اختیار داشتیم، به همین خاطر دست ما برای انجام تعویض بسته بود و حتی مجبور شدیم از وجود علی صادق نیز که یکی از بازیکنان مصدوم تیم به شمار می‌رفت، در این بازی استفاده کنیم، اما به هر حال می‌توانستیم هر 3 امتیاز بازی را از آن خود کنیم که اشتباه دروازه‌بان مانع از این امر شد. 

سرمربی تیم فوتبال شهرداری زنجان در رابطه با قضاوت این دیدار گفت: به نظر من داور این دیدار تحت الشعاع فریادهای سرمربی استیل آذین قرار گرفت؛ چرا که در 2 مورد نتوانست به درستی اعلام آفساید کند، اما 2 گلی که در این مسابقه به ثمر رسید، سالم بود.