X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
تغییر سرمربی در تیم شهرداری زنجان

علی مظفری، مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری زنجان اعلام کرد: امیدواریم با رضا احدی برای اضافه‌شدن به کادر فنی تیم به عنوان سرمربی جدید به توافق برسیم.  

با توجه به اینکه این تیم با عجله بسته شد و مراحل بدنسازی نیز روی آن انجام نگرفت، از عملکرد بازیکنان راضی هستیم، اما هنوز نتوانسته‌ایم به هماهنگی لازم دست یابیم و به اعتقاد من همین مسئله دلیل اصلی حضور شهرداری زنجان در انتهای جدول می باشد.

معاون فرهنگی شهرداری زنجان در رابطه با تغییر و تحول در کادر فنی تیم اظهار داشت: با توجه به رایزنی‌هایی که در خصوص تقویت کادر فنی تیم انجام داده ایم، رضا احدی را بعد از رضا عابدیان به عنوان دومین گزینه‌ی جدی خود برای تصدی سرمربیگری تیم شهرداری زنجان برگزیده‌که امیدواریم با موافقت وی و نیز حضور 5 بازیکن جدید بتوانیم در ادامه رقابتها قدرتمند ظاهر شویم.

وی هدف شهرداری زنجان از شرکت در این فصل از رقابت های لیگ آزادگان را حفظ نماینده‌ی استان در لیگ دسته اول باشگاه های کشور عنوان کرد و تصریح نمود: با توجه به تیم جوانی که در اختیار داریم نباید هیچ انتظاری از این تیم برای صعود به لیگ برتر داشته باشیم، اما به مردم ورزشدوست زنجان قول می دهیم که شهرداری زنجان با تغییراتی که در کادر فنی تیم انجام خواهد داد ، شاهد حضور این تیم در یکی از رده های پنجم تا دهم جدول خواهیم بود.

مدیرعامل تیم فوتبال شهرداری زنجان هدف اصلی مسئولین این تیم از تقویت کادر فنی شهرداری زنجان را وارد کردن شوک به این تیم عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: امیدواریم طی 2 سال آینده بدنه تیم شهرداری زنجان را حداقل 60 درصد بومی کنیم.  

گفتنی است ، در دیدار تیم های شهرداری زنجان و استیل آذین تهران، رضا احدی یکی از میهمانان ویژه این مسابقه بود.