X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
ابراز علاقه‌ی شهردار زنجان برای تیم‌داری

روزنامه‌ی همشهری (زنجان) در روز ۲۷ تیر ۸۷ در صفحه‌ی اول خود نوشت:

«شهردار زنجان تمایل خود را برای حمایت از تیم فوتبال دسته اولی زنجان در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور اعلام کرد.

محمد عزیزی در گفت‌و گو با فارس اظهار داشت: مجموعه‌ی شهرداری تمایل خود را اعلام کرده و باید این اقدام به تصویب و حمایت شورای شهر نیز برسد.

وی با اشاره به این‌که در این راستا گفت‌و گوهایی نیز صورت گرفته است گفت: هنوز این اقدام قطعی نشده است و در حال رایزنی و گفت‌و گو هستیم. شهردار زنجان با اشاره به این‌که استانداری نیز در این زمینه قول همکاری و حمایت داده است گفت: استانداری هم موافقت کرده که مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان در بحث طرح‌های عمرانی ما را یاری کند.

وی گفت: برای امسال حدود ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان برای کمک به این تیم در نظر گرفته‌ایم.

عضو شورای شهر زنجان نیز در این زمینه اظهار داشت: باید این کار به صورت کارشناسی صورت گیرد. جمال گیوه‌ای افزود: باید در این زمینه اقدام اصولی گرفته و در این زمینه اقدامات کارشناسی صورت گیرد. وی با اشاره به این که در این زمینه با کارشناسان نیز گفت‌و گو خواهیم کرد گفت: در صورتی که مسئولان قول دهند که تیم به لیگ برتر برود ما از تیم حمایت خواهیم کرد. گیوه‌ای با اشاره به استعدادهای فراوان جوانان زنجانی در ورزش گفت: باید از ورزش استان حمایت شود.

سرانجام کاوه

سرانجام شهرداری زنجان موفق به خرید امتیاز نماینده‌ی زنجان در لیگ دسه یک شد.

این تیم که با پایان فصل قراردادش با شهرک صنعتی کاوه‌ی تهران تمام شده بود در این مدت بدون صاحب بود ولی در فصل ۸۸-۱۳۸۷ با حمایت شهرداری زنجان به مصاف رقبا می‌رود.

بنابراین این تیم در فصل آینده با نام شهرداری زنجان در لیگ دسته یک حضور خواهد داشت.

مهندس موسوی مدیرعامل و مهران فرقانی قائم مقام جدید باشگاه هستند.