X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
بالاخره کاوه برد

بالاخره کاوه ی زنجان پس از شش هفته ناکامی در رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور در حالی با نتیجه 2 بر یک از سد تیم شاهین اهواز گذشت که سرمربی نداشت.

این مسابقه برای هر دو تیم حساسیت بالایی داشت چون تیم کاوه زنجان در قعر جدول به سر می‌بُرد و اوضاع نیمکت مربیگری این تیم نیز وخیم بود، در این دیدار فقط در اندیشه کسب 3 امتیاز بود و در آن سوی میدان نیز، تیم شاهین اهواز که با 10 امتیاز، پشت سر تیم‌های شهرداری بندرعباس و داماش ایرانیان در مکان سوم جدول رده‌بندی قرار گرفته بود، تنها در صورت پیروزی بر تیم میزبان می‌توانست به ماندن در بالای جدول فکر کند.

در نیمه اول این مسابقه، شاگردان غلامحسین حسنوی با حمایت تماشاگران حاضر در ورزشگاه، بازی را خوب آغاز کردند و توانستند در همان دقایق نخستین بازی، موقعیت‌های گلزنی متعددی را به روی دروازه حریف خلق کنند، اما تیم میهمان موفق شد از اشتباه فاحش دروازه‌بان میزبان نهایت استفاده را برده و گل اول خود را در دقیقه 30 بازی، با ضربه قاسم سلمانی وارد دروازه کاوه زنجان بکند. تیم میزبان با دریافت این گل، حملات خود را با برنامه‌تر دنبال کرد و توانست گل تساوی خود را به واسطه خطا بر روی اصغر رحیمی و ضربه‌ی کاشته‌ی مجید حیدری در دقیقه 37، وارد دروازه شاهین اهواز کند. کاوه بعد از این گل، یک موقعیّت مسلم گلزنی را نیز در دقیقه 43 از دست داد تا دو تیم با نتیجه یک بر یک مساوی به رختکن بروند.

با شروع نیمه دوم، تیم میزبان خیلی زود نبض بازی را در دست گرفت و در پی یکی از حملات دامنه‌دار خود به روی دروازه شاهین اهواز، موفق شد با ارسال توپ از جناح چپ حریف، توسط "رسول بروش" و ضربه سر مهارنشدنی اصغر رحیمی، به گل دوم خود در دقیقه ۴۸ بازی دست یابد. در ادامه مسابقه، با وجود اینکه تیم میهمان نتیجه بازی را به حریف واگذار کرده بود اما هرگز نتوانست موقعیت‌های گلزنی آنچنانی را روی دروازه کاوه‌ی زنجان ایجاد کند، حتی در یکی از حملات تیم میزبان نیز نزدیک بود، امین جعفری به اشتباه در دقیقه 65، یک گل به خودی به ثمر برساند که با واکنش دیدنی دروازه‌بان شاهین اهواز، این امر محقّق نشد. در ادامه‌ی کار بود که شاگردان "سعید حفظی‌فر" در دقایق پایانی بازی،‌ کمی به دورازه کاوه فشار آوردند و باعث اخراج مجید حیدری از تیم میزبان شدند. ده نفره شدن تیم کاوه زنجان نیز تأثیری در تغییر روند این مسابقه نداشت و بازی با همان نتیجه 2 بر یک به سود تیم میزبان به پایان رسید.

نتایج بازی های گروه الف:

هفتم یک شنبه 1386/9/22 بسیج فارس 2 2 استیل آذین
هفتم یک شنبه 1386/9/22 داماش ایرانیان 2 1 شهرداری بندرعبّاس
هفتم یک شنبه 1386/9/22 گل گهر سیرجان 0 0 تراکتورسازی تبریز
هفتم یک شنبه 1386/9/22 کاوه ی زنجان 2 1 شاهین اهواز
هفتم سه شنبه 1386/9/27 نیروی زمینی  ؟  ؟ سرخپوشان
هفتم سه شنبه 1386/9/27 پیام مشهد  ؟  ؟ شموشک نوشهر

گل ها:

بازی ۱: محمد ایران پوریان (۱۲)، احمدی (۳۸) برای بسیج و محمّد پروین (۲۶ و ۴۵) برای استیل‌آذین

بازی ۲: نوروزی (۱۰ و ۲۹) برای داماش و جبارپور (۷۵) برای شهرداری

بازی ۴: حیدری (۳۷)، رحیمی (۴۸) برای کاوه و سلمانی (۳۰) برای شاهین

جدول رده بندی گروه الف

نتایج بازی های گروه ب:

هفتم یک شنبه 1386/9/25 هما تهران 0 1 مس رفسنجان
هفتم یک شنبه 1386/9/25 تربیت یزد 2 1 پارس جنوبی
هفتم یک شنبه 1386/9/25 سپاهان نوین 1 0 آلومینیوم سازی
هفتم سه شنبه 1386/9/27 کوثر تهران  ؟  ؟ ماشین سازی تبریز
هفتم سه شنبه 1386/9/27 نسّاجی مازندران  ؟  ؟ اتکا تهران
هفتم جمعه 1386/9/30 شهرداری تبریز  ؟  ؟ فولاد خوزستان

گل ها:

بازی ۱: محمدی (۲)

بازی ۲: بیرانوند (۲۹ و ۸۷) برای تربیت و جنامی (۲۴) برای پارس جنوبی

بازی ۳: عبداللهی (۱۴)

جدول رده بندی گروه ب