کاوه چوب ۸ دقیقه وقت تلف شده را خورد

کاوه پس از شکست دادن شاهین اهواز برای انجام یک بازی زیبا به تبریز رفت تا با تیم تراکتورسازی این شهر دیدار کند که با دریافت گل در دقیقه 97 بازی، با حساب 2 بر یک از تیم حریف خود شکست خورد تا کماکان قعرنشین جدول گروه اول این رقابت‌ها باشد.

با شروع نیمه‌ی اوّل مسابقه، تیم میزبان بلافاصله نبض بازی را در دست گرفت و موفق شد گل اول این دیدار را در دقیقه 5 به ثمر برساند. کاوه علی رغم دریافت این گل نتوانست حملات چندانی را به روی دروازه حریف تدارک ببیند.

در نیمه‌ی دوم، شاگردان "غلامحسین حسنوی" یک بازی کاملاً متفاوت را به نمایش گذاشتند و تبدیل به یک تیم هجومی شدند. در یکی از حملات تیم میهمان، بازیکنان تراکتورسازی در پشت محوطه‌ی جریمه مجبور به سرنگون کردن بازیکن کاوه شدند و همین امر باعث شد تا فرشید یادگاری، بازیکن کاوه، یادگاری زیبایی در ورزشگاه یادگار اما تبریز به جا بگذارد و گل زیبایی را از فاصله 20 متری وارد دروازه‌ی میزبان کند.

در ادامه‌ی بازی، داور مسابقه برای نیمه دوم، 8 دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت که همین امر موجبات اعتراض نیمکت کاوه‌ی زنجان را فراهم کرد و در نهایت تیم میزبان از شلوغی محوطه‌ی جریمه‌ی کاوه استفاده کرد و گل برتری را در دقیقه 97 به ثمر رساند. داور مسابقه بعد از به ثمر رسیدن گل دوم تراکتورسازی، بلافاصله سوت پایان بازی را به صدا درآورد. پس از به ثمر رسیدن این گل رحمان اسفندیاری اعتراض کرده و با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

بازی بعدی کاوه در هفته نهم، روز 9 دی ماه در ورزشگاه انقلاب زنجان در مقابل تیم شموشک نوشهر است.